Ładowanie…

Remonty Łazienek w Warszawie

Jeśli potrzebujesz profesjonalnej firmy do przeprowadzenia remonty łazienki w mieszkaniu, domu, biura, sklepu lub innych obiektów.
Kontakt

Adaptacja strychów

Adaptacja strychów Warszawa z dojazdem do domu montera.

Remonty mieszkań w 2021 roku przeprowadziło aż 85% Polaków. Co najczęściej remontują Polacy? Ile średnio przeznaczamy na remont? Mieszkańcy których miast korzystają najczęściej z ekip remontowych? Prezentujemy raport o remontach mieszkań.

Zgłaszanie Awarii
+48 780 908 996 

Dodatkowo w ofercie naszej firmy posiadamy ponad 300 różnych usług oraz wykwalifikowanych serwisantów którzy naprawiają 7/24h, wymieniają, regenerują, serwisują sprzęt i świadczą dla was usługi budowlano remontowe, elektryki, hydrauliki, ślusarza, wymiany i naprawy bram i zamków tzw. złota rączka!

Doświadczenie: Lokalizacja Obsługiwana:Kontakt Bezpośredni
Elektryk Serwis Dom & Mieszkanie, Maszyny, Bramy, Drzwi, Naprawy SprzętówWarszawa oraz: Piaseczno, Konstancin Jeziorna, Pruszków, Grodzisk Mazowiecki, Józefów 534 649 204
Elektryk Serwis Dom & Mieszkanie, Maszyny oraz serwisantWarszawa oraz: Nowy Dwór Mazowiecki, Serock, Nasielsk Legionowo, Łomianki, Marki696 697 992
Elektronik i Elektryk SamochodowyWarszawa Ursus, Ożarów Mazowiecki, Stare Babice, magdalenka Ochota, Lotnisko Chopina788 519 372
Elektryk Samochodowy i Sprzętów i Maszyn Fitness, Serwis AGD i RTV, Naprawy z dojazdem. Cała Warszawa Śródmieście, Mokotów, Wola, Praga, Żoliborz, Bielany Żerań +70km poza Warszawę!791 947 108
  1. Popyt i podaż na remonty mieszkań
  2. Remonty mieszkań w 2021
  3. Ile przeznaczymy na remonty mieszkań w 2021
  4. Najlepszy czas na remont mieszkania
  5. Jak często remontujemy?
  6. Mieszkańcy których miast korzystają najczęściej z ekip remontowych?
  7. Problemy z ekipami remontowym? W których miastach najwięcej?

Adaptacja strychów, serwis z dojazdem, nasza firma ogarnia wszystko od A do Z w Warszawie, działamy najtaniej i konkretnie.

GUS szacuje, że w Polsce około 7,5 mln mieszkań, czyli więcej niż 60%, wymaga napraw i ponad 10% kapitalnych remontów mieszkań. Kiedy chodzi o ilość zasobów kwalifikujących się do odnowienia, kluczowym czynnikiem jest okres powstania budynku. Podobnie jak w większości krajów europejskich, struktura wiekowa zasobów mieszkaniowych w Polsce wynosi trzydzieści procent dla budynków najstarszych, trzydzieści procent dla budynków z lat 1945-1970 i czterdzieści procent dla budynków najmłodszych, które powstały w latach 70. lub później.

W większości przypadków remont mieszkania nie jest możliwy z powodu braku funduszy lub z powodu nieodpowiedniego stanu budynku lub pomieszczeń. Koronawirus skłonił do przeprowadzenia remontu. Aktywność remontowa Polaków, która zaczęła się na wiosnę 2020, wynika z długiego przebywania w domach z powodu pandemii. Zakupy internetowe przeżywały niezwykły wzrost. Według ekspertów trend ten utrzymywał się również w 2021 roku.

Adaptacja strychów
Adaptacja strychów

Remonty mieszkań w 2021 roku: aż 85% Polaków przeprowadziło różne rodzaje remontów w tym roku. Blisko połowa z nich wykonywała drobne prace remontowe i naprawcze, takie jak malowanie ścian i sufitów. Wymienialiśmy również często meble i dodatki (23%) oraz zmienialiśmy poszczególne pomieszczenia (19%). Sypialnia, salon, kuchnia i jadalnia były najczęściej remontowane. OPINION POLL PAYBACK wykazał, że w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy najczęściej remontowanym pomieszczeniem była kuchnia, którą wskazało 25% ankietowanych; następnie były salon, sypialnia i łazienka. Niemal co piąte zadanie obejmowało remont całego domu lub mieszkania.

Ile pieniędzy zostanie wydanych na remonty mieszkań w 2021 roku?
Zespół analityczny iSPRZET przeprowadził badanie, które miało na celu ocenę nawyków remontowych Polaków. Opracowano rankingi miast, w których mieszkańcy wydają najwięcej pieniędzy na remonty, przeprowadzają je najczęściej oraz najczęściej wynajmują ekipy budowlane do wykonywania różnych prac remontowych. Mieszkańcy Warszawy wydają najwięcej pieniędzy na remonty. 70% z nich stwierdziło, że wydaje więcej niż 10 000 zł na jednorazowy remont. Kraków zajął drugie miejsce z wynikiem 65,1%. Wysokie koszty remontów w tych miastach mogą być spowodowane różnymi czynnikami. Jest to spowodowane między innymi wzrostem kosztów towarów i usług.

Zaskakujące jest to, że Katowice zajmują trzecie miejsce w rankingu wydatków na remonty, gdzie 63,8% ankietowanych mieszkańców wydaje więcej niż 10 tysięcy złotych na remonty. W związku z tym Katowice wyprzedziły znacznie większe miasta, takie jak Poznań (61,3%), Wrocław (60,6%) i Łódź (55,1%).

Warszawa, Kraków i Katowice zajęły pierwsze trzy miejsca, może to wynikać z faktu, że to właśnie te miasta najczęściej wynajmowały ekipy remontowe. Zazwyczaj koszty remontu wzrastają, gdy zatrudnia się profesjonalistów.

7 thoughts on “Adaptacja strychów

Dodaj komentarz

Zadzwoń!